Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 3 Alt Sektör, 3 Firma, 437 Ürün, 18 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • AKASYA PEYZAJ

  Akasya Peyzaj sektöre Peyzaj Planlama, Projelendirme ve Uygulama, Peyzaj Alanlarının Bakımı ve Sulama sistemleri hizmeti vermek amacıyla 2008 yılında Yalova’da kurulmuştur. Peyzaj sektöründe yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışı ile sizlerin istek ve arzularınıza göre doğayla bütünleşmiş huzurlu yeşil alanlar oluşturmaktır. Akasya Peyzaj faaliyet alanlarında uzman ve deneyimli ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
 • Şehir: Yalova
  Telefon: (533) 500 25-77
 • şehirmobilya

  Belediye İştirak Şirketlerinden Biri Olan Şirketimiz ŞEHİRMOBİLYA , Tasarım , Üretim , Taahhüt Ve Danışmanlık Hizmeti Veren Sektörde Lider Şirketlerden Biridir. ŞEHİRMOBİLYA , Şehrin Meydan , Park Ve Caddelerini Planlı Ve Güzel Görünümü Sağlayacak Yüksek Kalitede , Yenilikçi Peyzaj Ürünlerini Sunması İle Tercih Edilen Bu Konuda Yılların Tecrübesi İle Yurt İçi Ve Yurt Dışında Bir Çok Projeye İmza Atmış Ve Şehir Mobilyaları Konusunda Pazarda Marka Olmuştur.
 • Şehir: Yalova
  Telefon: (022) 681 37-57
 • Yalova Çiçekçi - Turkflowers.com

  Turkflowers, Yalova Çiçekçi ağı ile aklınızda ve kalbinizde olan sevdiklerinize ne kadar uzakta olursanız olun en taze çiçekleri en uygun fiyatla aynı gün teslim ediyor . Sizler için en özel çiçekleri hazırladığımızdan emin olabilirsiniz ..Yalova çiçekçi ağımız sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sabah 09:00 ila Akşam 19:00 arasında servis hizmeti vermektedir . Yalova çiçek siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi Ptt ve alternatif ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz ..Gönderim amacınıza göre
 • Şehir: Yalova
  Telefon: (212) 644 07-06